Opublikowano:

Dzień Matki – pomysł na prezent

Dzień Matki, to czas, w którym w szczególny sposób okazujemy matkom naszą miłość, wdzięczność i pamięć. Miło jest również w tym dniu podarować mamie coś szczególnego. Jak co roku przygotowaliśmy specjalną ofertę przeznaczoną na ten dzień. Ręczniki i poduszki z haftem o treści “Kocham Cię Mamo” czy “Kochanej Mamie” na pewno każdej mamie sprawią radość.

Ręczniki z haftem ułożone w formy tortu, rolady czy cukierka to zarazem prezenty oryginalne co praktyczne. Doskonała jakość bawełny, z jakiej są wykonane, staranny haft oraz piękna kolorystyka to cechy produktów naszej firmy, rozpoznawane już przez klientów.

Z wielką starannością również podchodzimy do ostatecznego kształtu prezentu, dbając o dobór ozdób dla ręczników – tortów, czy dodatki przy ozdabianiu ręczników-rolad.

Dla osób ceniących sobie prostotę formy przygotowaliśmy zestawy ręczników w pudełku. Zestawy posiadają okolicznościowy napis bądź haft. Całość stanowi gotowy prezent, nie wymagający dodatkowego opakowania. Wystarczy przewiązać pudełko wstążką.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *