Opublikowano:

Świąteczne prezenty z naszej oferty

ręczniki na prezent świąteczny

Świąteczne prezenty, które jak co roku znajdziemy pod choinką,  mogą być nie tylko piękne i kolorowe ale również praktyczne. Nasze produkty – ręczniki z haftem – spełniają wszystkie te wymagania. Oferta naszej firmy zawiera ręczniki z haftem na wszelkie okazje, gdyż haft jaki sobie Państwo zażyczą może spersonalizować nasz produkt tak, że staje się on dedykowanym prezentem, który prze długi czas może cieszyć obdarowaną osobę jako produkt piękny a zarazem użyteczny.

Ręczniki ze świątecznym akcentem doskonale wpisują się w obecną tendencję zdobienia naszych domów na święta, już nie tylko choinką w salonie, ale również świątecznymi drobiazgami nawet w łazienkach.

Przedstawiamy Państwu ofertę na zbliżające się Święta Bożego Narodzenia. W tym roku wprowadziliśmy wiele nowych, ciekawych i nowoczesnych pomysłów. Nasze produkty zostały wzbogacone w nowe wzornictwo i bogatsze przystrojenia.

W naszej propozycji znajdą Państwo między innymi: pojedyncze ręczniki zapakowane w formę cukierka lub świecy, ręczniki w pudełku(2x70x140),3częściowe komplety zapakowane w celofan i oczywiście torty z ręczników.

Nowością jest komplet ręczników 2 częściowych do, których dołączamy zestaw przyborów kosmetycznych (myjka, pumeks, szczoteczka i sól do kąpieli).

Proponujemy również ręczniki 50×100(400g) z motywem świątecznym.

Zapraszamy do zakupów.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *