Opublikowano:

Ręczniki z haftem – nowa strona www.

ręczniki z haftem

Ręczniki z haftem, torty z ręczników, cukierki czy rolady- wszystkie nasze produkty polecane jako oryginalne, piękne, a zarazem użytkowe prezenty ? w nowej responsywnej odsłonie. Przygotowaliśmy dla Państwa nową wersję strony internetowej zapewniającą wygodną i łatwą obsługę na wszystkich urządzeniach, w tym urządzeniach mobilnych.  Zdajemy sobie sprawę  z tego, że obecnie przeglądanie stron internetowych odbywa się w większości na urządzeniach mobilnych, zatem  poszukiwanie oryginalnego prezentu będzie wygodne w każdym czasie i na każdym urządzeniu.

Oprócz nowego rozwiązania technicznego dodajemy również nową funkcjonalność strony jaką jest możliwość dodawania opinii o produkcie. Funkcji tej wielokrotnie domagali się nasi Klienci, którzy dokonali zakupu naszych ręczników i pozytywnie zaskoczeni ich wysoką jakością, pięknym wyglądem i oryginalnym opakowaniem pragnęli podzielić się swoją opinią w sieci.

PPHU KADAR spełnia zatem po raz kolejny wymagania swoich Klientów, bo jest to najważniejszy  punkt w naszej codziennej pracy .

Zapraszamy do współpracy oraz do  zakupów naszych ręczników z haftem oraz haftowanych poduszek.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *