O firmie

maszynaFirma PPHU Kadar działa na rynku od 1998 roku. Zajmujemy się produkcją wyrobów użytkowych i dekoracyjnych zdobionych haftem komputerowym. Wykonujemy haftowane ręczniki, poduszki, wałki i poszewki.
Oprócz naszych propozycji zdobienia produktów realizujemy również indywidualne życzenia Klientów pod kątem kolorystyki oraz treści haftu.

Na szczególną uwagę zasługuje nasza oferta ręczników.
Ręczniki te wykonane są z bawełny 100%, o gramaturze 420 g/m2 oraz 500 g/m2. Zastosowane surowce sprawiają, że oferowany produkt charakteryzuje się najwyższą jakością – ręczniki są puszyste, miękkie i dobrze wchłaniają wodę.
Dodatkowym walorem naszych produktów jest element dekoracyjny. Zestawy ręczników sprzedajemy w bardzo atrakcyjnej formie – tortów, rolad zdobionych wypukłym hafem przypominającym polewę lukrową, cukierków oraz bukietów. Wszystko to sprawia, że nasze wyroby są doskonałym pomysłem na elegancki, oryginalny a zarazem użyteczny prezent na każdą okazję.

Haftowane poduszki z pluszową poszewką i silikonowym wkładem zdobimy haftem bądź kolorową aplikacją. Są doskonałym prezentem dla dzieci, a użyte materiały spowodują, że staną się dla nich ulubioną przytulanką.

Dbałość o estetyczny wygląd oferowanych produktów wieńczy sposób opakowania towaru. Dostajecie Państwo gotowy do wręczenia, pięknie opakowany upominek, zdobiony dodatkowymi elementami takimi, jak kwiatuszki, perełki, wstążki itp.
W przypadku wysyłki każdy towar jest bardzo dokładnie opakowany w pudełku kartonowym, zabezpieczającym go na czas transportu.

Szczegóły dotyczące oferowanych produktów znajdą Państwo w zakładce Oferta.
W zależności od upodobań, adresata prezentu czy okazji, każdy może znaleźć w naszej ofercie coś dla siebie.

Z uwagi na to, że nasza firma wsłuchując się w potrzeby rynku ciągle rozwija i doskonali ofertę, będziemy wdzięczni Państwu za wyrażenie swoich opinii, uwag i sugestii odnośnie naszych produktów za pomocą poniższego formularza.
Serdecznie zapraszamy do współpracy.

[contact-form-7 id=”127″ title=”Formularz 1″]

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz