Poduszki, poszewki

Poduszki z haftem poszewki ozdobione haftem, miłe w dotyku, estetyczne i praktyczne.

Ozdobienie poduszek i poszewek sprawi, że bliscy, którym ofiarowaliśmy te prezenty, będą o tej miłej chwili pamiętać każdego dnia. Ze względu na różnorodność okazji realizujemy indywidualne zamówienia dotyczące treści haftu.

W naszej ofercie znajdą Państwo:

  • poduszki w kształcie serca walentynkowe z haftem
  • poduszki dekoracyjne zdobione haftem w rozmiarze 40×40 cm i 22×22 cm (sylikonowa poduszka + poszewka)
  • poszewki użytkowe wielkości 40×40 cm

Nowość! Komplety MINKY

Komplety pościeli MINKY to propozycja pościeli do łóżeczka lub wózka dziecka. Komplet MINKY składa się z kocyka/kołdry 75x100cm oraz poduszki 30x40cm.   Szeroka gama wzorów i kolorów, jaka występuje w naszej ofercie pozwala na wybór dostosowany do kolorystyki wystroju pokoiku dziecka, czy też koloru wózka.

Komplety pościeli wykonane są z wysokogatunkowej bawełny z modnymi wzorami oraz niezwykle miękkiej tkaniny Minky. Minky to rodzaj tkaniny – polaru, niezwykle przyjemny w dotyku, delikatny i miły.  Dodatkowe efekty estetyczne Minky uzyskuje poprzez tłoczenia w formie kropek czy gwiazdek.  Wypełnienie stanowi włóknina sylikonowa 150g/m².

Materiały są atestowane, przystosowane do użytku dla niemowląt i dzieci, antyalergiczne.

Komplety pościeli MINKY są łatwe do utrzymania w czystości, można je prac w pralce w temp. 40 stopni.

Haftowane poduszki  w kształcie serca

Poduszki serca posiadają wypełnienie silikonowe i poszewkę pluszową. Wszystkie poduszki w kształcie serca posiadają w bocznej części zamek błyskawiczny kryty. Poduszki wypełnione są granulowanym silikonem oraz pokryte pluszową, haftowaną poszewką.

Rozmiar:

35×35 cm,
50×60 cm,
80×90 cm.

Na naszych wyrobach wykonujemy indywidualne dedykacje, np. daty, imiona a także inne treści zgodnie
z życzeniem klienta.
W przypadku wysyłki każdy towar jest bardzo dokładnie opakowany w pudełko kartonowe zabezpieczające go na czas transportu.

Poduszki dekoracyjne, poszewki

Oferujemy Państwu haftowane poduszki dekoracyjne z wkładem silikonowym wraz z poszewką. Poduszki wypełnione są silikonem granulowanym, pokryte poszewką pluszową.

Rozmiary poduszek:

poduszki: 40×40 cm, 22×22 cm

Piękne, puszyste i kolorowe propozycje poduszek z aplikacją  dla dzieci