Regulamin

1.Postanowienia ogólne

Regulamin wchodzi w życie z dniem  14.10.2013 i stanowi dokument określający zasady sprzedaży w sklepie internetowym pod adresem www.pphukadar.pl/sklep
Składając zamówienie w naszym sklepie internetowym pod adresem www.pphukadar.pl/sklep Kupujący  oświadcza, że zapoznał się z niniejszym Regulaminem i akceptuje jego postanowienia a także wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach wysyłki towaru oraz wystawienia stosownego dowodu zakupu.

2. Właściciel sklepu internetowego

Właścicielem sklepu internetowego znajdującego się pod adresem www.pphukadar.pl/sklep  jest firma:
PPHU KADAR
Leon Rogowski
Pawłów
ul. Poligonowa 32
49-300 Brzeg
NIP: 747-110-04-43
REGON: 531374844

Sklep prowadzi sprzedaż towarów na odległość za pośrednictwem strony internetowej www.pphukadar.pl/sklep

3. Ceny zawarte w sklepie

Wszystkie ceny znajdujące się na stronie sklep www.pphukadar.pl/sklep podane są w polskich złotych i zawierają podatek VAT.
Cena podana przy każdym dostępnym towarze jest wiążąca w chwili złożenia zamówienia.
Ceny towarów podane na stronie www.pphukadar.pl/sklep nie zawierają kosztów wysyłki.
Za dodatkowe dedykacje wykonywane na specjalne życzenie Klienta pobieramy opłatę, której wysokość jest ustalana po konsultacjach z Kupującym.

4. Zamówienia i dostawa

Zamówienia przyjmowane są poprzez formularz zamówienia na stronie www.pphukadar.pl/sklep oraz poprzez pocztę elektroniczną email.
Przyjęcie zamówienia do realizacji ma miejsce w momencie otrzymania przez Kupującego wiadomości e-mail z potwierdzeniem złożonego zamówienia. Tym samym ma miejsce zawarcie umowy kupna sprzedaży pomiędzy Kupującym oraz Sprzedającym – sklepem www.pphukadar.pl/sklep
Do każdego zamówienia wystawiamy paragon fiskalny lub na życzenie klienta faktura VAT.
www.pphukadar.pl/sklep  ma prawo do odstąpienia od realizacji zamówienia, w przypadku, gdy podane przez Kupującego dane są niepełne lub błędne.
Kupujący może dokonać zapłaty za zamówiony towar poprzez:
-przelew bankowy na konto sklepu,
-płatność przy odbiorze (należność pobiera doręczyciel).
Zamówienia dostarczane są przez firmę kurierską GLS.
W przypadku formy płatności przelewem należy dokonać 100% przedpłaty na konto:
PPHU KADAR
Leon Rogowski
Wyszyńskiego 7/4
49-300 Brzeg
NR KONTA: 04 1020 3668 0000 5402 0010 9603
TYTUŁ PRZELEWU – Zapłata za zamówienie nr … (proszę wpisać nr zamówienia)

Koszt dostarczenia zamówionego towaru na terenie Polski wynosi (niezależnie od liczby zamówionych produktów):
-Przesyłka kurierska: dostawa 8:00 – 17:00 – Przedpłata na konto (+15 zł)
Doręczenie w 24h od nadania paczki (w wyjątkowych sytuacjach losowych niezależnych od nas, ale od firmy kurierskiej, dostawa towaru może się opóźnić). Powiadomienie mailowe oraz SMS o nadaniu przesyłki. Możliwość śledzenia paczki online. Wybierając tę opcję decydujesz się na dokonanie przelewu bezpośrednio na nasz rachunek bankowy. Możesz to zrobić przez internet  za pośrednictwem banku, w którym posiadasz rachunek lub w placówce banku (na poczcie).
-Pobraniowa przesyłka kurierska: dostawa 8:00 – 17:00 – Płatność gotówką kurierowi przy odbiorze (+ 25 zł)
Doręczenie w 24h od nadania paczki (w wyjątkowych sytuacjach losowych niezależnych od nas, ale od firmy kurierskiej, dostawa towaru może się opóźnić). Powiadomienie mailowe oraz SMS o nadaniu przesyłki. Możliwość śledzenia paczki online. Po wybraniu tej formy płatności, zapłacisz gotówką kurierowi przy odbiorze paczki.
-Odbiór osobisty – Płatność gotówką przy odbiorze ( 0.00 zł)
Odbiór osobisty w godzinach 7:00 – 15 od Poniedziałku do Piatku 49-300 Pawłów, Poligonowa 32 .
O terminie odbioru przesyłki poinformujemy Państwa mailem lub telefonicznie. Odbiór osobisty nie przewiduje przedpłaty na konto jak również zapłaty kartą. Tylko gotówka przy odbiorze.

Zamówienia składane za pośrednictwem sklepu  www.pphukadar.pl/sklep są realizowane w ciągu 1-7 dnia roboczego.
Czas dostawy przesyłki do kupującego wynosi:
-Kurier GLS? na następny dzień roboczy (w wyjątkowych sytuacjach losowych niezależnych od nas, ale od firmy kurierskiej, dostawa towaru może się opóźnić)
-odbiór osobisty ? po uprzednim umówieniu, w terminie nie przekraczającym 7 dni.
Podczas odbioru zamówienia ze sklepu  należy sprawdzić w obecności doręczyciela stan jej paczki. W przypadku jakichkolwiek uszkodzeń należy spisać wraz z doręczycielem stosowny protokół reklamacyjny.
W przypadku zamówień z dostawą poza teren Polski prosimy o kontakt telefoniczny +77 445 99 73lub mailowy biuro@pphukadar.pl w celu ustalenia kosztów wysyłki.
www.pphukadar.pl/sklep zastrzega sobie prawo do dochodzenia zwrotów kosztów przesyłki poniesionych w związku z transportem zamówionych towarów w przypadku nie odebrania przez Zamawiającego bez podania jej przyczyny.

5. Wymagania sprzętowe

Warunkiem skorzystania przez Klienta z usług Sklepu Internetowego jest połączenie z siecią Internet o prędkości min. 256 kbps, posiadanie aktywnego adresu poczty elektronicznej (e-mail), włączoną obsługę Java Script oraz Cookies a ponadto korzystanie ze sprzętu spełniającego standardy Minimalnych Wymagań Sprzętowych, tj. posiadającego przeglądarkę internetową Internet Explorer w wersji nie starszej niż 8.0 lub Mozilla FireFox w wersji nie starszej niż 3.0 lub Chrome (wszystkie wersje) lub Opera w wersji nie starszej niż 2, Włączoną obsługę Java Script.

6. Zwroty towaru

Zgodnie z Ustawą z dnia 2 marca 2002 roku ‘O ochronie praw konsumentów oraz odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny’ (Dz.U. z 2000 r. Nr 22 poz.271) kupujący ma prawo do rezygnacji z zakupu dokonanego w sklepie www.pphukadar.pl/sklep bez podania przyczyny w terminie 10 dni od dnia otrzymania przesyłki.
Do zachowania tego terminu wystarczy wysłanie pisemnego oświadczenia przed jego upływem drogą pisemną lub za pośrednictwem poczty elektroniczne email.
www.pphukadar.pl/sklep zobowiązuje się do dokonania zwrotu kosztów w terminie do 7 dni roboczych od daty otrzymania przesyłki.
Zwrot dokonywany jest przelewem bankowym na konto wskazane przez Kupującego.
Zwrotowi podlegają koszty dostawy do Klienta oraz koszt zamówionego produktu.

7. Reklamacje

Wszystkie produkty będące w ofercie www.pphukadar.pl/sklep  są fabrycznie nowe i są objęte gwarancją producenta lub rękojmią sprzedawcy.
www.pphukadar.pl/sklep zobowiązuje się do pozytywnego rozpatrzenia gwarancji w przypadku, gdy dany produkt posiadał wadę techniczną oraz w przypadku wady powstałej w wyniku dostawy.
Reklamowany produkt należy wysłać na adres:

PPHU KADAR
Poligonowa 32
49-300 Pawłów
z dopiskiem (reklamacja)

Reklamacja jest rozpatrywana w ciągu maksymalnie 14 dni od daty otrzymania przesyłki przez www.pphukadar.pl/sklep

8. Inne

W sprawach nieuregulowanych w niniejszym Regulaminie mają zastosowanie przepisy Kodeksu cywilnego, przepisy Ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną oraz inne właściwe przepisy prawa polskiego.

W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt: telefoniczny pod numerem +77 445 99 73 lub drogą elektroniczną na adres biuro@pphukadar.pl