Ręczniki na prezent. PPHU Kadar.

Szanowni Państwo,

Ręczniki na prezent ? Oczywiście! Oryginalne prezenty na wszelkie okazje, wysokiej jakości ręczniki z haftem ułożone w przeróżne ciekawe formy.  Specjalne ułożenie naszych ręczników przypomina tort, cukierek, roladę czy bukiet.  Dodatkowym elementem jest specjalne zdobienie tak ułożonych ręczników. Używamy do tego celu przeróżnych elementów: wstążek, koralików, kwiatków itp. Efekt jest zaskakujący  – pozornie zwykły ręcznik przybiera formę bardzo pięknego oryginalnego produktu. Tak przygotowany oraz zapakowany w celofan może stanowić od razu gotowy prezent.  Produkty, które prezentujemy zawierają typowe dedykacje: Wszystkiego Najlepszego, Sto Lat, Dla Mamy itp. , ale wykonamy dla Państwa również indywidualny haft zgodny z Państwa życzeniem.  Oczywiście w tym celu prosimy o kontakt z naszym biurem.

Na naszej stronie internetowej Państwo pełną gamę produktów firmy PPHU KADAR. Ze swej strony zapewniamy, że niezmiennie, od 1998 roku, podnosimy  jakość naszych produktów, zaspakajając w ten sposób rosnące wymagania  Klientów. Sprawiamy, że ręcznik oprócz swojej funkcji użytkowej zyskuje również formę ozdobnego, efektownego, a zarazem oryginalnego prezentu.

Zachęcamy również do pozostawienia opinii o naszych produktach i współpracy z nami w panelu Opinie. Będzie to dla nas szczególne wyróżnienie a dla innym klientom zapewni opnie o produktach.

Zapraszamy!

Nasza oferta

ręczniki-torty

Torty z ręczników

ręczniki cukierki

Cukierki z ręczników

reczniki-rolady

Rolady z ręczników

bukiety z ręczników

Bukiety z ręczników

ręczniki na prezent ślubny

Oferta ślubna

zestawy ręczników

Zestawy ręczników

zestawy ręczników

Zestawy okolicznościowe

ręczniki zodiak

Zestawy Zodiak

poduszki z haftem

Poduszki, poszewki

Opinie klientów

Ręczniki z haftem

W rzeczywistości wygląda jeszcze lepiej 😉

Oliwia Brzozowiec

Chciałam serdecznie podziękować za piękne

Chciałam serdecznie podziękować za piękne torty z ręczników, które otrzymałam. Szybkość realizacji i sposób wykonania bardzo miło mnie
zaskoczyły. Ręczniki dobre gatunkowo, hafty zgodnie z zamówieniem i kolorystyką. Przesyłka starannie zapakowana i w ekspresowym tempie dostarczona. Mnie jako zamawiającej otrzymane torty bardzo się podobają i wiem, że na obdarowanych zrobią również duże wrażenie.

Agata

Polecamy

Nowe zdobienia tortów! Wykonujemy indywidualny haft, zgodny z zyczeniem Klienta!

torty z ręczników
torty z ręczników
torty z ręczników
torty z ręczników
Slider

Aktualności

30-08-2017

Ręczniki na prezent – nowe zdobienia!

Ręczniki na prezent jeszcze piękniejsze… Ręczniki na prezent, ułożone w formie tortu lub w pudełkach jako zestawy, otrzymały nowe zdobienia. Stawiamy na elegancję stosując bardzo estetyczne [...]

Facebook