Ręczniki na prezent. PPHU Kadar.

Szanowni Państwo,

Ręczniki na prezent ? Oczywiście! Oryginalne prezenty na wszelkie okazje, wysokiej jakości ręczniki z haftem ułożone w przeróżne ciekawe formy.  Specjalne ułożenie naszych ręczników przypomina tort, cukierek, roladę czy bukiet.  Dodatkowym elementem jest specjalne zdobienie tak ułożonych ręczników. Używamy do tego celu przeróżnych elementów: wstążek, koralików, kwiatków itp. Efekt jest zaskakujący  – pozornie zwykły ręcznik przybiera formę bardzo pięknego oryginalnego produktu. Tak przygotowany oraz zapakowany w celofan może stanowić od razu gotowy prezent.  Produkty, które prezentujemy zawierają typowe dedykacje: Wszystkiego Najlepszego, Sto Lat, Dla Mamy itp. , ale wykonamy dla Państwa również indywidualny haft zgodny z Państwa życzeniem.  Oczywiście w tym celu prosimy o kontakt z naszym biurem.

Na naszej stronie internetowej Państwo pełną gamę produktów firmy PPHU KADAR. Ze swej strony zapewniamy, że niezmiennie, od 1998 roku, podnosimy  jakość naszych produktów, zaspakajając w ten sposób rosnące wymagania  Klientów. Sprawiamy, że ręcznik oprócz swojej funkcji użytkowej zyskuje również formę ozdobnego, efektownego, a zarazem oryginalnego prezentu.

Zachęcamy również do pozostawienia opinii o naszych produktach i współpracy z nami w panelu Opinie. Będzie to dla nas szczególne wyróżnienie a dla innym klientom zapewni opnie o produktach.

Zapraszamy!

Nasza oferta

ręczniki-torty

Torty z ręczników

ręczniki cukierki

Cukierki z ręczników

reczniki-rolady

Rolady z ręczników

ręczniki na prezent ślubny

Oferta ślubna

zestawy ręczników

Zestawy ręczników

zestawy ręczników

Zestawy okolicznościowe

ręczniki zodiak

Zestawy Zodiak

komplety-minky

Komplety MINKY

poduszki z haftem

Poduszki, poszewki

Opinie klientów

Tort z ręczników

Dzisiaj odebrałam przesyłkę tort z ręczników.Dotarł w całości szybko i nie uszkodzony.Tort ozdobiony ładnym haftem i pięknie udekorowany.Jestem bardzo zadowolona i myślę że solenizantce będzie się podobał.
Pozdrawiam serdecznie
Jolanta T.😃

Jolanta

Ręczniki z haftem

W rzeczywistości wygląda jeszcze lepiej 😉

Oliwia Brzozowiec

Polecamy

Nowe zdobienia tortów z ręczników! Bogata oferta ślubnych prezentów!

Slider

Aktualności

04-11-2018

Poduszki satynowe

poduszki satynowe

Tym razem chcielibyśmy Państwu przedstawić nową wersję naszych poduszek satynowych. Przygotowaliśmy ofertę, która zarówno sprawdzi się w zbliżającym okresie świątecznym jak i całorocznej kwestii [...]

Facebook