Ręczniki na prezent. PPHU Kadar.

Szanowni Państwo,

Ręczniki na prezent ? Oczywiście! Oryginalne prezenty na wszelkie okazje, wysokiej jakości ręczniki z haftem ułożone w przeróżne ciekawe formy.  Specjalne ułożenie naszych ręczników przypomina tort, cukierek, roladę czy bukiet.  Dodatkowym elementem jest specjalne zdobienie tak ułożonych ręczników. Używamy do tego celu przeróżnych elementów: wstążek, koralików, kwiatków itp. Efekt jest zaskakujący  – pozornie zwykły ręcznik przybiera formę bardzo pięknego oryginalnego produktu. Tak przygotowany oraz zapakowany w celofan może stanowić od razu gotowy prezent.  Produkty, które prezentujemy zawierają typowe dedykacje: Wszystkiego Najlepszego, Sto Lat, Dla Mamy itp. , ale wykonamy dla Państwa również indywidualny haft zgodny z Państwa życzeniem.  Oczywiście w tym celu prosimy o kontakt z naszym biurem.

Na naszej stronie internetowej Państwo pełną gamę produktów firmy PPHU KADAR. Ze swej strony zapewniamy, że niezmiennie, od 1998 roku, podnosimy  jakość naszych produktów, zaspakajając w ten sposób rosnące wymagania  Klientów. Sprawiamy, że ręcznik oprócz swojej funkcji użytkowej zyskuje również formę ozdobnego, efektownego, a zarazem oryginalnego prezentu.

Zachęcamy również do pozostawienia opinii o naszych produktach i współpracy z nami w panelu Opinie. Będzie to dla nas szczególne wyróżnienie a dla innym klientom zapewni opnie o produktach.

Zapraszamy!

Nasza oferta

ręczniki-torty

Torty z ręczników

ręczniki cukierki

Cukierki z ręczników

reczniki-rolady

Rolady z ręczników

bukiety z ręczników

Bukiety z ręczników

ręczniki na prezent ślubny

Oferta ślubna

zestawy ręczników

Zestawy ręczników

zestawy ręczników

Zestawy okolicznościowe

ręczniki zodiak

Zestawy Zodiak

poduszki z haftem

Poduszki, poszewki

Opinie klientów

Torty z ręczników na prezent ślubny

Dzisiaj odebrałam wielką przesyłkę w Krakowie. Chciałam tylko potwierdzić, że towar dotarł w całości i został bezpiecznie zapakowany. Jestem bardzo pozytywnie zaskoczona pięknem wykonania tortu i zapakowania ręczników. Haft wykonany niezwykle starannie i precyzyjnie. Ogólnie rzecz biorąc, jesteśmy bardzo zadowoleni z zakupu i mamy nadzieję, że obie pary młode także będą myślę, że nawiążemy długofalową współpracę

Pozdrawiam bardzo serdecznie :))
Z poważaniem,
Anna Marciniak

Anna M.

Tort na prezent ślubny

Kupiłam tort na prezent ślubny i nie żałuję. Ręczniki są bardzo ładne, a tort był pięknie ozdobiony. Polecam!

Maria K.

Polecamy

Polecamy torty z ręczników! Wykonujemy indywidualny haft zgodny z zyczeniem Klienta!

Slider

Aktualności

12-07-2017

Poduszki dla dzieci – puszyste i kolorowe.

poduszki z aplikacją

Małe co nieco dla Naszych Milusińskich! Poduszka z aplikacją dla najmłodszych to idealny prezent na każdą okazję i bez okazji. Wesołe zwierzaki umilą wiele chwil dzieciakom, sprawią że ich sny [...]

Facebook