Torty z ręczników

Torty z ręczników tworzą unikalny, oryginalny prezent na różne okazje. Starannie ułożone ręczniki, ozdobione haftem, są dodatkowo ozdobione kwiatkami, perełkami, koralikami, wstążką itp. tak, aby całość stanowiła zachwycający prezent. W zależności od potrzeb klienta i okazji, z której zechce wręczyć tort z ręczników, wykonujemy haftowane napisy. Sprawia to, że ręcznik ma swoją indywidualną formę – imię solenizanta bądź życzenia, co przypomina o okazji wręczenia go. Prezent ciekawy i praktyczny.

Torty tworzą zestawy ręczników o gramaturze 500g/m2, cechuje je bardzo dobry gatunek bawełny, co sprawia, że ręczniki są miękkie, puszyste i dobrze wchłaniają wodę. Posiadamy szeroką gamę kolorystyczną, przez co jesteśmy w stanie zadowolić gusta najbardziej wymagających klientów, a nasze produkty stanowić będą ozdobę każdej łazienki.

Torty z ręczników – gotowy prezent

Całość stanowi gotowy prezent, zapakowany w celofan.

Torty z ręczników 3-częściowe składają się z ręczników o wymiarach:

70×140 cm,
50×100 cm,
30×50 cm.

Torty z ręczników 6-częściowe składają się z ręczników o wymiarach:

70×140 cm – 2szt.,
50×100 cm – 2szt.,
30×50 cm – 2szt.

Na tortach z ręczników wykonujemy indywidualne dedykacje, np. daty, imiona a także inne treści zgodnie z życzeniem klienta. W przypadku indywidualnych zamówień prosimy o kontakt z naszym biurem.

W przypadku wysyłki każdy towar jest bardzo dokładnie opakowany w pudełko kartonowe zabezpieczające go na czas transportu.

Informujemy, że zdjęcia umieszczone na naszej witrynie internetowej są jedynie formą poglądową dla Klienta. W realizacji zamówienia zapewniamy zestawienie kolorystyczne ręczników oraz treść dedykacji, nie gwarantujemy natomiast wzorów haftu i zdobień zgodnych ze zdjęciami na stronie www.