Zestawy ręczników – okolicznościowe

Ręczniki w zestawach okolicznościowych to 2 lub 3 ręczniki ręczniki z haftem. Na ręcznikach umieszczony jest haft: Maż Żona, Babcia Dziadek, 10-lecie, 15-lecie, 20-lecie, 25-lecie, 30-lecie itp. Haft wykonany jest szeroką, stylizowaną czcionką. Szeroka gama kolorystyczna spełnia wymagania najbardziej wymagających klientów. Całość zapakowana jest w ozdobne pudełko. Oferta zestawów okolicznościowych kierowana jest do klientów poszukujących prezentu na rocznicę, ale również z innej, dowolnej okazji.
Ręczniki z napisem Żona Mąż, cieszą się dużą popularnością wśród klientów z uwagi na element praktyczny – mają swój indywidualny charakter.

Jak wszystkie nasze produkty, tak i ręczniki w zestawach okolicznościowych, są wysokiej jakości – miękkie, puszyste i chłonne. Warto również dodać, iż mimo wielokrotnego prania na długo utrzymają kolor.

Zestaw składa się z dwóch ręczników w rozmiarze 70×140 cm (gramatura 500g/m2)

Ręczniki w zestawach okolicznościowych  jako indywidualny prezent

Z uwagi na to, że na naszych wyrobach wykonujemy indywidualne dedykacje, np. daty, imiona a także inne treści zgodnie z życzeniem klienta, zestaw ręczników może być indywidualnym prezentem dla danej osoby.

W przypadku wysyłki każdy towar jest bardzo dokładnie opakowany w pudełko kartonowe zabezpieczające go na czas transportu.

Informujemy, że zdjęcia umieszczone na naszej witrynie internetowej są jedynie formą poglądową dla Klienta. W realizacji zamówienia zapewniamy zestawienie kolorystyczne ręczników oraz treść dedykacji, nie gwarantujemy natomiast wzorów haftu i zdobień zgodnych ze zdjęciami na stronie www.


Nasza nowa propozycja, to 3 częściowy zestaw ręczników , zapakowany w celofan. Składa się on z dwóch ręczników 500g w rozmiarze 70×170 (żona i mąż)oraz ręcznika 50×100 (wszystkiego najlepszego,sto lat młodej parze lub sto lat).